سه‌شنبه 5 بهمن 1395 @ 21:12

جوکری که رییس جمهور شد...

ترامپم دیگه کاراشو شروع کرده و هنوز هیچی نشده ایرانو گذاشت تو لیست ازار و اذیت کردناش! اولین حرکتیم که زد این بود که ورود ایرانیا به امریکا رو تقریبن غیرممکن کنه! خب چی دارم بگم؟ من به شخصه به عنوان یه اینترنشنال تحصیل کرده و کسی که داره از امریکا حقوق میگیره و داره به همین امریکایی ها هم درس میده و هنوز اینترنشناله میگم گوربابای امریکا و ترامپش! کسی که قدر منو امثال منو ندونه ارزش مبارزه کردن نداره! من هیچ تلاشی برای موندن تو این کشور نمیکنم همونطور که هیچ تلاشی برای موندن تو کشور خودم نکردم! وقتی مهاجرت میکنی بی وطن میشی. بی تعلق! از کشور خودم اومدم بیرون چون ادمهایی که باهاشون سروکله میزدم یه مشت الاغ بودن که تنها چیزی که ناراحتشون میکرد میزان موی بیورن اومده از زیر شال من بود؟ نه ارزشی برای ایده هام قائل بودن و نه حتی ارزشی برای کارهام! خب چرا باید می موندم؟ رفتم کشوری که برای کارهام ارزش قائل بود و برای کارهام برنامه داشت و برام خرج میکرد و خرج میکنه! الانم اگه این کشور بخاد منطق کشور خودمو در پیش بگیره از این کشورم میرم! مطمئنن دست پرترم هستم و خیلی جاها منتظرن که به اونجاها برم! پس اصلن نگران هیچی نیسم و میدونم که این روزها هم میگذره و من ادم ترسیدن از روزهای سخت نیستم!

کلاسی که داشتم گذشت و من فهمیدم این امریکایی ها تو کل مدرسه هیچی یاد نمیگیرن و فقط بهشون یاد میدن شماها امریکایی هستین مردمان یک کشور قدرتمند! به خودتون افتخار کنین!نه ریاضی و نه حتی سواد خوندن و نوشتن! منم یه کم بهشون بیشتر یاد میدم و اگه دیدم واقعن نمیکشن فقط پاسشون میکنم که برن...ترامپم که تو توهمه! خبر نداره اگه اینترنشنالای کشورشو بندازه بیرون امریکا دیگه دو زارم نمیارزه :))))

دوستم میگفت منکه برمیگردم شیلی! و خوشحالم که امریکا نمی مونم با این رییس جمهور احمقش...من خندیدم فقط ! چی باید میگفتم ؟ من یه احمق تر از اینو با دار و دستش 8 سال تحمل کردم تو کشور خودم و هنوزم یه عالمه احمق دارن حکومت میکنن تو کشورم...والاااا! 

نظرات (11)
اعظم46 ||
جمعه 8 بهمن 1395 ساعت 14:48
سلام هم خونه پیدا کردی؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام اره خدا رو شکر! یه مهماندار هواپیماس!
سارا ||
پنج‌شنبه 7 بهمن 1395 ساعت 22:23
جودی جان ممنونم...
فقط یه سوال؟
چرا اگر رسما ازدواج کرده هنوز ایرانه؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
شما نگفتی ایرانه!!!!!!!!!!!!!!!!!! خب پس این قصد داره که یه همچین کاری بکنه! فعلن که ترامپ نمیزاره هیچکس بیاد امریکا! و هیچ امریکایی هم به این راحتیا از راه دور با کسی ازدواج نمیکنه! مگه اینکه بش یه پولی بده و بش بگه تو خودتو نامزد منو معرفی کن و بعدم من میام اونجا ازدواج میکنیم ! در هر صورت اگه تونست بیاد امریکا که فعلن کلن نمیشه باید دو سال با اون خانوم زندگی کنه! زیر دو سال گرین کارتی در کار نیس!
Pani ||
پنج‌شنبه 7 بهمن 1395 ساعت 15:26
اقاا اینو حتما ببین
https://instagram.com/p/BPgN7kPj2E0/
حتما ببین
امتیاز: 1 0
پاسخ:
اقا اینو دیدم! یکی دیگه هس که شبیه احمتی نژاد حرف میزنه و مثه اون از هاله ی نور میگه! اونو ببین تا دو روز میخندی!
یاسی ||
پنج‌شنبه 7 بهمن 1395 ساعت 14:29
سلام جانم. سلامت باشی عزیزم. با رزومه ی پرباری که شما داری بی شک کشورهایی هستند که آرامشبخش هستند و نه استرس زا. خیلی ها به سوئیس رفتند و راحتند. آخ جون تجربه ی جدید در کشور جدید.
برات بهترینها رو آرزو دارم
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام مهربون! والا میگن بهم که تو رو نخاد اینجا کیو بخاد!!!! :)))) منم فعلن هستم دیگه!
سارا ||
پنج‌شنبه 7 بهمن 1395 ساعت 13:55
آیا با قانون جدید ترامپ امکان داره اصلا بهش اقامت بدن؟ :(
به نظرت به حرفش اعتماد کنم؟ یا داره منو می پیچونه و خر فرض میکنه؟

میدونم هرکسی باشه میگه به خاطر عدم صداقتش اصلا ازش جدا شو و بهش اعتماد نکن.ولی من واقعا بهش وابسته شدم.نمی تونم :"(
امتیاز: 0 0
پاسخ:
داره شما رو خرفرض میکنه!
سارا ||
پنج‌شنبه 7 بهمن 1395 ساعت 13:52
سلام جودی جان
راستش الان که دارم اینا رو می نویسم اصلا حالم خوب نیست.
من چندماهه با یک اقایی اشنا شدم که بهم پیشنهاد ازدواج دادن و گفتن کمی بیشتر از هم شناخت پیدا کنیم و اشنا بشیم. الان فهمیدم که برای گرفتن گرین کارت درخواست ویزای نامزدی با یک خانم که شهروند اونجاست رو دادن :'( وقتی فهمیدم کلی بغض کردم و گریه کردم. الان همش پیام میده که ماجرا اصلا اونجوری که تو فکر میکنی نیست و من اصلا هیچ حسی به اون خانم ندارم و به محض گرفتن ویزای اقامتمم میخوام ازش طلاق بگیرم. خواستم بدونم اصلا این ویزای نامزدی جریانش چیه؟و با ازدواج دایم چه فرقی داره؟ و آیا داره راست میگه؟ :( حالم اصلا خوب نیست:(((
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام ویزای نامزدی وجود نداره! ازدواج کرده این اقا اونجا!!!!! شما رو هم معذرت میخام خیلی خر گیر اورده! بعدم وقتی اینجا برای اقامت بخای با یه خارجی ازدواج کنی باید دو سال باهاش زندگی کنی و میان تحقیق میکنن و به این راحتیا نیس! جای شما باشم گول یه همچین ادمی رو نمیخورم!
زری ||
چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 16:24
خطاب به اعظم، عزیزم واقعا شما فکر میکنید مشکل فقط پنجاه گرم روسری هست؟ واقعا نمیتونم باور کنم که اینطور فکر میکنید و باقی مسایل را نمیبینید.....
امتیاز: 0 1
پاسخ:
:)
فاطمه ||
چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 11:26
من گاهی چقد انرژی میگیرم از حرفات. نوشتنت برای ما هم خوبه. :) اینروزا ایران همش به اونایی که مستقیما کاریو میتونن انجام بدن اهمیت میده. مثل پزشک و کارمند و پرستار و معلم آموزش و پرورش.. و بیشتر آدمایی که مثل من علوم پایه میخونن و اساس کارشون تحقیقاته راه خیلی سختی دارن. خیلی هارو دیدم که میرن و با کلی فرق حتی تو کشورای معمولی جنوب شرق آسیا رو به رو میشن. حتی استادایی که خارج از ایران درس خوندن و برگشتن و آدم کلی از اطلاعات و روشهای نگاه کردنشون به موضوعات کیف میکنه، کلی انتظارات براورده نشده دارن تو دانشگاهی که درس میدن. گاهی ادم میمونه موندش چه قد میتونه کمک کنه و چقد میتونه با تلاش برای مردم مفید باشه.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
به اونا هم اهمیت نمیده! فقط به اقا زاده هاش اهمیت میده!
زری ||
چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 06:53
خوشحالم دستت پرتره، واقعا تو مدرسه اینقدر ضعیف بار می آند؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بله :)
میترا ||
چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 04:14
متنت خیلی تاثیرگذار بود... امیدوارم حکومتا دست از تعصبات بیجاشون بردارن و به علم و علم آموزا توجه بیشتری کنن... درست مثل اتفاقی که تو ژاپن افتاده و حتی شاید بهتر....
خیلی خوشحالم که آدم آزادی مثل تورو پیداکردم حتی اگه توفضای مجازیم باشه...خیلی ممنونم که افکارتو با خوانندگان سایتت ب اشتراک میذاری..:))))))))
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ممنونم :)
اعظم46 ||
سه‌شنبه 5 بهمن 1395 ساعت 22:55
سلام معلومه خیلی عصبانی هستی

کلا هرچی ایرانی بود شستی گذاشتی کنار

جدیدا ایران نبودی؟ چون خیلی ها کلا موهاشون بیرونه کسی هم کاری باهاشون نداره

حالا50 گرم روسری یا مقنعه چه فشاری به شما وارد می کنه عزیزم بیا ایران اگه ایده ی کار افرینی داشته باشی دستت رو می گیرن بهت کمک می کنن
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام . من ایرانی ام هستم و نمیتونم از ملیتم فرار کنم! من از اون حکومتی که الان داریم بیزارم و میدونمم که بهتریم قرار نیس جاشو بگیره چون ملتو تغییر داده این حکومت! جدیدن هم ایران نبودم! بله اون خیلیا که موهاشونو بیرون میزارن احتمالن وقتی با پروژه های دولتی خیلی سروکار ندارن! ایده کارافرینی داشته باشم دستمو میگیرن؟ خیلی شوخی بامزه ای بود! وقتی داشتم از گیت فرودگاه رد میشدم یکی از اون فاطی کماندوها نشسته بود تو ورودی و بهم گفت موهاتو بزار تو! بیچاره همه ی مشکلش همون یه تیکه مویی بود که از فرط خستگی از زیر شال من بیرون اومده بود! مشکل فقط همون بیرون گذاشتن مو نیس مشکل اینه که وقتی دیگه هیچی ندارن که بش گیر بدن و میخان تو کارت و تو راهت سنگ بندازن یادشون میافته به ظاهر گیر بدن! و به جنسیتت!
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.